Zaznacz stronę

O mnie

MARLENA BARTOSIK

MAGISTER FIZJOTERAPII

 

Ukończyłam kierunek fizjoterapii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach

i uzyskałam tytuł magistra. Doświadczenie zdobywałam już w trakcie studiów, praktykując w wielu szpitalach i klinikach oraz pracując w prywatnych gabinetach fizjoterapii, centrach medycznych i siłowniach. Obecnie współpracuję z pacjentami w różnym wieku, najczęściej ortopedycznymi i neurologicznymi, oraz z kobietami po ciąży. Prowadzę rehabilitację i wykonuję masaże z dojazdem do domu pacjenta.

W pracy  wykorzystuję wiedzę i praktykę zdobytą podczas studiów, jednakże stale dokształcam się poprzez udział w specjalistycznych kursach, konferencjach i szkoleniach. Umożliwia mi to łączenie wielu metod terapii (terapia manualna, terapia tkanek miękkich, elementy metody PNF, masaż tkanek głębokich,  terapia punktów spustowych, kinesiotaping i wiele innych), które w efektywny sposób pomagają wrócić do zdrowia moim pacjentom.

Jestem osobą aktywną, w wolnych chwilach trenuję funkcjonalnie i siłowo. Wielokrotnie prowadziłam zajęcia dla mam i seniorów.  Szczególną uwagę zwracam na technikę wykonywanych ćwiczeń oraz na ogólną edukację zdrowego stylu życia, by każdy mógł cieszyć się sprawnością bez względu na wiek i dotychczasową aktywność fizyczną.

Facebook

FizjoHouse

Kontakt

881 582 224

fizjohouse.mb@gmail.com

Godziny pracy

Pn-Pt: 9:00-17:00